None

NEWS

*

Разом із порталом ufest.in.ua спробуємо розібратися, як функціонує арт-ринок в Україні, і хто його основні гравці. А також дізнаємось тенденції та перспективи розвитку українського мистецтва у майбутньому.

READ MORE
*

У суботу, 23 грудня, в київській галереї «Триптих Арт» відкрилась виставка творів київського художника-емальєра Олексія Коваля. На виставці головними експонатами є три монументальні творчі роботи, над якими митець працював більше року. Такого розміру емалеві твори складно відшукати в музеях світу, оскільки техніка гарячої емалі в першу чергу застосовувалась в ювелірних прикрасах і її частка була зовсім невеликою в загальному обсязі виробу, прирівнювалась до коштовного каміння. Єгипетські фараони, скіфські царі, візантійські імператори володіли коштовностями з елементами емалі. Цей примхливий матеріал «товаришує» лише з золотом, сріблом та міддю. Тому його часто використовували в оздобленні прикрас. Так, наприклад, оригінал скіфської пекторалі, який знаходиться в Музеї історичних коштовностей в Києві, містить, окрім золота, вставки з емалі блакитного кольору. Техніка гарячої емалі дуже складна, вимагає співпраці з хімічними сполуками, вогнем та чіткого контролю. Щоб створити одну роботу, емальєру Олексію Ковалю потрібно пройти 24 процеси підготовки. Тому не дивно, що три роботи, кожна з яких розміром понад 1 метр (в древніх прикрасах розмір емалевих вставок був розміром з камінчик), майстер створював рік, працюючи без вихідних. Ці рідкісні за красою та складністю картини відображають три природні явища: річку Кхалі-Гандакі, китайські рисові тераси та мерехтіння листочків на в’єтнамських деревах. Для автора ці явища – справжні місця сили, які наповнюють його енергією та жагою творчості. Після Києва виставку покажуть в Чікаго. Виставка триватиме по 19 січня 2018р. Галерея працює вт.- сб. з 11:00 до 19:00, нд., пн.11:00-18:00 Арт експерт, Ніна Бурневіч

READ MORE
*

В Одеському музеї західного і східного мистецтва проходить виставка картин Олексія Коваля «Всі шляхи ведуть до моря», виконаних в старовинній техніці гарячої емалі. Твори мистецтва з емалі підкорюють не тільки чистотою кольорової палітри і різноманітністю художнього оформлення, але і надзвичайним блиском, яскравістю, міцністю і довговічністю, що робить цю техніку такою популярною і особливою.

READ MORE
*

On the 20th of February 2017 Nina Burnevich will give a lecture for artists and students in Lviv Academy of Art. Participation in the workshop is free !!!

READ MORE
*

On the 4th of February was organised master class of petrykivka painting for all who wants to study this decorative style.

READ MORE
*

Nina Burnevich gave a lecture for artists in Spivakovska Art:ego Culture Center

READ MORE