None

OTHER NEWS

Разом із порталом ufest.in.ua спробуємо розібратися, як функціонує арт-ринок в Україні, і хто його основні гравці. А також дізнаємось тенденції та перспективи розвитку українського мистецтва у майбутньому.

READ MORE

У суботу, 23 грудня, в київській галереї «Триптих Арт» відкрилась виставка творів київського художника-емальєра Олексія Коваля. На виставці головними експонатами є три монументальні творчі роботи, над якими митець працював більше року. Такого розміру емалеві твори складно відшукати в музеях світу, оскільки техніка гарячої емалі в першу чергу застосовувалась в ювелірних прикрасах і її частка була зовсім невеликою в загальному обсязі виробу, прирівнювалась до коштовного каміння. Єгипетські фараони, скіфські царі, візантійські імператори володіли коштовностями з елементами емалі. Цей примхливий матеріал «товаришує» лише з золотом, сріблом та міддю. Тому його часто використовували в оздобленні прикрас. Так, наприклад, оригінал скіфської пекторалі, який знаходиться в Музеї історичних коштовностей в Києві, містить, окрім золота, вставки з емалі блакитного кольору. Техніка гарячої емалі дуже складна, вимагає співпраці з хімічними сполуками, вогнем та чіткого контролю. Щоб створити одну роботу, емальєру Олексію Ковалю потрібно пройти 24 процеси підготовки. Тому не дивно, що три роботи, кожна з яких розміром понад 1 метр (в древніх прикрасах розмір емалевих вставок був розміром з камінчик), майстер створював рік, працюючи без вихідних. Ці рідкісні за красою та складністю картини відображають три природні явища: річку Кхалі-Гандакі, китайські рисові тераси та мерехтіння листочків на в’єтнамських деревах. Для автора ці явища – справжні місця сили, які наповнюють його енергією та жагою творчості. Після Києва виставку покажуть в Чікаго. Виставка триватиме по 19 січня 2018р. Галерея працює вт.- сб. з 11:00 до 19:00, нд., пн.11:00-18:00 Арт експерт, Ніна Бурневіч

READ MORE

Oleksii`s Koval exhibition in Lviv

30 Jan 19:21

Galley "Green sofa" presented enamel art works and etchings by Oleksii Koval. The exhibition "Meeting" was opened from the 30th of January 2017 till the 19th of February. The exhibition of Oleksiy Koval which is called “Meeting” will present his new art works from the series “Ukraine”, “Landscape”, “Still Life” in the techniques of hot enamel, and has not seen in Lviv his colored etchings. The pictures you have seen this year will be exhibited in Odesa, Kyiv, Toronto, Vienna.